HAKKIMIZDA    TESLİMAT KOŞULLARI    ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

SATIŞ SÖZLEŞMESİ   GARANTİ ve İADE KOŞULLARI 

 

GİZLİLİK ve GÜVENLİK   KULLANIM KOŞULLARI

 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Hakkımızda

  


Türkiye'nin En Büyük Tesettür Sitesi guleronline.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir.


Akınlar Tek. San. Ve Tic.Ltd.Şti. (Guler Online) olarak Guleronline.com ve Akınlar Giyim perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

 

Sosyal medyada bulunan 1 milyondan fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

 

Mutlu müşteri kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Güler Online, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor.

 

Guleronline.com, tesettür kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk markadır.

 

Kalite Garantisi guleronline.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

 

Güvenli alışveriş guleronline.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.

 

guleronline.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 

Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

 

Guleronline.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.