HAKKIMIZDA    TESLİMAT KOŞULLARI    ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

SATIŞ SÖZLEŞMESİ   GARANTİ ve İADE KOŞULLARI 

 

GİZLİLİK ve GÜVENLİK   KULLANIM KOŞULLARI

 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

  


Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?


www.guleronline.com adresinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için paketinizden çıkan iade formunu doldurarak herhangi Aras Kargo şubesinden iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz. İade işlemini

 

yapabilmek için ürünü teslim aldıktan sonra 14 iş günü içinde ürünü faturanın aslıyla beraber kargo şirketine teslim etmelisiniz, bu süre aşıldığında iade ve değişim asla gerçekleştirilmemektedir.

  


Satın aldığım ürünü Kayra Satış noktalarına iade edebilir miyim?

 

www.guleronline.com adresinden satın aldığınız ürünlerin değişim ve iadesi yalnızca kayra.com.tr’de gerçekleştirilebilir.

  


İade etme süresi kaç gündür?

 

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 14(ondört) iş günü içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Faturasız iade ve değişim

 

yapılmamaktadır, bu sebeple faturasız kargo teslim alınmamalıdır. 385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır. 444 25 52 numaralı

 

telefondan ***** müşteri kodunu belirterek adresinize Aras Kargo kuryesini çağırabilir, iadenizi kolayca gönderebilirsiniz.

  


İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?


www.guleronline.com'da gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. 444 25 52  numaralı telefondan ****** müşteri kodunu belirterek adresinize Aras Kargo kuryesini çağırabilir, iadenizi kolayca

 

gönderebilirsiniz. http://www.araskargo.com.tr üzerinden de adresinize kurye çağırabilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi ile yapılan iadeler kabul edilmeyecek, kargo bedeli alıcıya ait olmak üzere geri gönderilecektir.

 

 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?


www.guleronline.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz depomuza ulaştığında detaylı olarak incelenir, kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde

 

e-mail ile bilgilendirilirsiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızca müdahale edilememektedir. İadenin kredi kartınıza yansıma süresi bankanızın çalışma hızına göre

 

7 - 15 iş günü sürebilir. Kapıda ödeme ile gerçekleştirilen alışverişlerde iadenin gerçekleşebilmesi için IBAN numarasının iletilmesi gerekmektedir.

  


İade koşulları nelerdir ?


Ürün(ler)in kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollaması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez. 


Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.


Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 7 iş gününü almaktadır. 

 

İade durumunda, kargo ve kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilmemektedir, ürün bedeli iade edilir.

   


-Türkiye dışından gerçekleştirilen alışverişlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

 

 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?


Değişim yalnızca aynı ürünün renk ve bedeninde, istenilen ürün stoklarda mevcutsa yapılır. Değiştirilmek istenen ürün stokta bulunmuyorsa, değişim gerçekleştirilmez ürün bedeli tarafınıza iade edilir.

 

www.guleronline.com adresinden satın aldığınız ürünlerde yalnızca beden ve renk değişimi yapılmaktadır. 

 

Değişim işlemi yapılabilmesi için fatura ibrazı zorunludur, 14 iş günü aşılmamış olmalıdır. Değişim için, kutunun içinde bulunan iade değişim formunun doldurulması gerekmektedir.